Która reklama najlepiej się sprawdzi dla brygady dekarskiej?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla brygady dekarskiej?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:07

Witam, jestem właścicielem niedużej firmy świadczącej usługi dekarskie. Od dłuższego czasu w kraju mamy kryzys na rynku budowlanym a co się z tym wiąże jest znacznie mniej pracy dla takich brygad jak moja. W Polsce coraz mniej powstaje budynków mieszkalnych. Jak już ktoś dzwoni to przeważnie poszukuje najtańszego dekarza w okolicy. Konkurencja bardzo zaniżyła ceny. Teraz praca jest na granicy opłacalności. Dlatego zacząłem się mocno zastanawiać nad reklamą mojej firmy, ale nie wiem jaki rodzaj promocji się sprawdzi? Proszę o pomoc.

podobne tematy:
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Jaka reklama będzie odpowiednia dla brygady dekarskiej?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Witaj. Prowadzony przez ciebie rodzaj świadczonych usług jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie wizytówek mija się z celem. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie witryny oraz reklama na takiego rodzaju portalach www: https://biozamrazarki.pl/?p=259 . Pozostałe rodzaje reklamy będą mało skuteczne. Dobrym pomysłem jest zrobienie baneru reklamowego i umieszczanie go podczas prac na terenie budowy. Zawsze kogoś jesteś w stanie na to złapać. Koszt praktycznie zerowy.

podobne tematy:
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla brygady dekarskiej?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:20

Witaj. Przedmówca zapomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwa sposoby reklamy świetnie się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na serwisach o zbliżonej tematyce

podobne tematy:

Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość