Strona 1 z 1

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla brygady dekarskiej?

: 31 maja 2016, 11:07
autor: adambyczek
Witam, jestem właścicielem niedużej firmy świadczącej usługi dekarskie. Od dłuższego czasu w kraju mamy kryzys na rynku budowlanym a co się z tym wiąże jest znacznie mniej pracy dla takich brygad jak moja. W Polsce coraz mniej powstaje budynków mieszkalnych. Jak już ktoś dzwoni to przeważnie poszukuje najtańszego dekarza w okolicy. Konkurencja bardzo zaniżyła ceny. Teraz praca jest na granicy opłacalności. Dlatego zacząłem się mocno zastanawiać nad reklamą mojej firmy, ale nie wiem jaki rodzaj promocji się sprawdzi? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

Jaka reklama będzie odpowiednia dla brygady dekarskiej?

: 31 maja 2016, 11:16
autor: alexsys76
Witaj. Prowadzony przez ciebie rodzaj świadczonych usług jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie wizytówek mija się z celem. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie witryny oraz reklama na takiego rodzaju portalach www: http://polecamspeca.pl/dekarz . Pozostałe rodzaje reklamy będą mało skuteczne. Dobrym pomysłem jest zrobienie baneru reklamowego i umieszczanie go podczas prac na terenie budowy. Zawsze kogoś jesteś w stanie na to złapać. Koszt praktycznie zerowy.

podobne tematy:

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla brygady dekarskiej?

: 31 maja 2016, 11:20
autor: tolek1980
Witaj. Przedmówca zapomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwa sposoby reklamy świetnie się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na serwisach o zbliżonej tematyce

podobne tematy: