Czy to będzie dobra forma reklamy dla gabinetu stomatologicznego w Radomiu?

Rozmowy na każdy temat.
alexsys76

Czy to będzie dobra forma reklamy dla gabinetu stomatologicznego w Radomiu?

Postautor: alexsys76 » 07 cze 2016, 15:12

Witam Państwa. Niedawno dostałem maila z propozycją pozycjonowania swojej strony www: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom w wyszukiwarce internetowej. Nie bez powodu podaję podstronę, gdyż firma która ma podjąć się zlecenia, uważa ją za zbędną. Uważają, że lepiej aby dla każdej frazy wyświetlała się strona główna. W mojej opinii jest to mało logiczne. Osoba, która szuka implantów powinna trafić od razu na dedykowaną pod to hasło podstronę z implantami. Czy w jakiś sposób tak promować stronę, aby dla różnych haseł pojawiały się odpowiednie podstrony. Z góry dziękuje za poświęcony czas i poradę w tej kwestii.

podobne tematy:
marekwolski

Czy to będzie skuteczna reklama dla gabinetu stomatologicznego w Radomiu?

Postautor: marekwolski » 07 cze 2016, 15:21

Witaj, jeśli chodzi o pozycjonowanie strony w wyszukiwarce internetowej to twój tok rozumowania jest w 100% dobry. Nie tylko jeśli chodzi o wygodę klienta. Jeśli pozycjonujemy podstrony to po pierwsze minimalizujemy ryzyko nałożenia kary. Po drugie łatwiej jest uzyskać pozycje dla wybranych fraz. Po trzecie nie wiem jak tamta firma od pozycjonowania chce upchnąć na jednej podstronie teksty o wszystkim. Pozycjonowanie zapewne będzie na kilka fraz takich jak: stomatolog Radom, gabinet stomatologiczny Radom, ortodoncja Radom, itp. Więc nie jesteśmy w stanie przygotować przyjaznego dla oka tekstu o tym wszystkim na stronie głównej. Radzę: znajdź inną firmę do promocji strony.