W jaki sposób możemy wyeksponować recepcję w biurze?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób możemy wyeksponować recepcję w biurze?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Cześć, od niedawna zastanawiam się nad odmianą wystroju naszego biura. Najmniej podoba mi się obecna recepcja, która jest mdła. Zastanawiam się właśnie co można zrobić, aby odwiedzające nas osoby od razu czuły charakter naszej działalności. Wiadomo zmiana kolorystyki ścian oraz jakieś gustowne dodatki to podstawa. Ale to jest w każdym biurze, a ja myślę o czymś ekstra. Czy macie jakieś pomysły na to?

podobne tematy:
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

W jaki sposób możemy upiększyć recepcję w biurze?

Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Dzień dobry. Rozwiązań twojego problemu jest dużo. Sam już dobrze zauważyłeś kluczowa jest kolorystyka biura oraz dobrze dopasowane dodatki. To wszystko musi się komponować w zgrabną całość. Jak poszukujesz czegoś super to warto pomyśleć o takiej ladzie recepcyjnej: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne - to robi wielkie wrażenie na klientach. Rzecz jasna lada recepcyjna musi być dostosowana do charakteru twojej firmy. Więc musisz ją zrobić na konkretny wymiar i u firmy, która posiada doświadczenie w tego rodzaju realizacjach. W Polsce jest sporo firm, które robią tego typu rzeczy. Natomiast nie polecam małych zakładów stolarskich. Rezultat będzie niezadowalający.

podobne tematy:

Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości