Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w salonie?

Rozmowy na każdy temat.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w salonie?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Dzień dobry. Otrzymałem ofertę na promocję i sprzedaż mebli tej fabryki meblowej z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są doskonałej jakości i dobrze wyglądaj. Moją wątpliwość budzi kwestia, że są porównywalne cenowo z rodzimymi producentami, którzy posiadają ugruntowaną renomę na rynku. Nie wiem, czy praktycznie nie znana firma będzie się dobrze sprzedawała w naszym kraju. Jeżeli zdecyduję się na sprzedaż ich mebli to będę musiał poświęcić jakąś część salonu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę wstanie eksponować, aż tylu mebli dotychczasowych producentów. Co myślicie o tych meblach. Czy sami byście je kupili?

podobne tematy:
adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w salonie?

Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:11

Dzień dobry. Ciężkie pytanie zadałeś. Najistotniejszy jest biznesplan. Czy opłaca ci się ich meble sprzedawać? Jak masz większą marżę na ich produktach to trzeba ten pomysł przemyśleć. Może uda ci się dostać wyłączność na dane miasto. To też, jest ogromny plus. Nie będziesz posiadał konkurencji pośród pozostałych salonów. Mi podobają się meble podanej przez ciebie firmy. Najbardziej te: Obrazek meble są bardzo ciekawe i sam bym je zakupił. Natomiast najistotniejsze są w tej branży warunki współpracy z fabryką. Jaki będziesz miał termin płatności za meble, które otrzymasz na ekspozycję. Bez tego to można wróżyć z fusów. Jak chodzi o konkurencje z naszymi producentami to możesz się o to nie martwić. Kupujący coraz mniej uwagi przywiązują do marki. Waży jest wygląd a później cena zakupu.

podobne tematy:

Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość