W jaki sposób można wypromować stronę na słowo kluczowe: dentysta Radom?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób można wypromować stronę na słowo kluczowe: dentysta Radom?

Postautor: adambyczek » 05 lip 2016, 13:31

Witam. Jestem stomatologiem, który posiada gabinet w mieście Radom. Od pewnego czasu nasz gabinet ma stronę internetową. Niestety mimo to nie przekłada się strona internetowa na zwiększoną liczbę klientów. Trochę czytałem w internecie o prawdopodobnych przyczynach tego stanu rzeczy. Okazuje się, że trzeba promować stronę w wyszukiwarce internetowej. Przyjmijmy, że mamy ochotę znaleźć się wysoko na hasło dentysta Radom i podobne hasła. Co należy zrobić aby tak się stało. Czy musimy komuś za to zapłacić, czy samemu możemy coś z tym zrobić? Proszę o radę w tej kwestii.

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

W jaki sposób można wypromować stronę na słowo kluczowe: dentysta Radom?

Postautor: marekwolski » 05 lip 2016, 13:42

Cześć. Jak już się dowiedziałeś - potrzebujesz pozycjonowania strony w wyszukiwarce internetowej. Bez tych działań twoja strona nie będzie wysoko w wynikach. No chyba, że twoi klienci będą ją linkowali. Ale graniczy to z cudem. Jeżeli chodzi o słowa kluczowe. Musisz wybrać interesujące cię hasła. Hasło dentysta Radom nie jest tożsame z hasłem stomatolog Radom. Są to oddzielne hasła, które należy wypromować. Najprościej będzie jak znajdziesz agencję SEO, która się tym zajmie. Najczęściej oni pomagają w wyborze fraz do pozycjonowania. Na początek powinieneś skupić się na 4-5 słowach kluczowych. Koszt ich promocji to rząd około 600 zł miesięcznie. Umowa obowiązuje przez rok czasu lub dłużej, a opłata uzależnione jest od pozycji strony w Internecie.

podobne tematy:

Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość