Strona 1 z 1

Ciekawe zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Dzień dobry, zastanawiam się nad uruchomieniem własnego biznesu. Postanowiłem otworzyć na siłownię. Od niepamiętnych czasów lubiłem chodzić na siłownię, tak więc postanowiłem że spróbuje sił w tej branży. Nie ma co ukrywać, że jest znaczna konkurencja w tym biznesie. Żeby przyciągnąć ludzi muszę się w jakiś sposób wyróżnić. Tak, więc pomyślałem o takim systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojego klubu fitness. I właśnie w tym miejscu jest miejsce dla was - forumowicze. Bardzo proszę o komentarze na temat tych mebli do klubu fitness. Będę rad za wszelkie opinie. Od tego będzie zależało czy ludzie będą dobrze czuli się w mojej siłowni.

podobne tematy:

Interesujące meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Dzień dobry. Osobiście nie jestem zwolennikiem tak mocnych kolorów. Tak, więc doradzam, aby wybrać mniej krzykliwe połączenia barw. Wg mnie ta propozycja jest interesująca Obrazek - stonowane kolory uspokajają. Takie jest moje zdanie w tym temacie.

podobne tematy:

Interesujące zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Cześć. Kolega ma nieco racji. Ale ja osobiście preferuje właśnie ostrzejsze kolory. Zwłaszcza w tego rodzaju miejscach jak klub fitness. W klubach fitness powinno być żywo - przecież to miejsce ćwiczeń. Osobiście podobają mi się te meble: Obrazek - imitują wrażenie stadionu piłkarskiego.

podobne tematy: