Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na frazę platformy towarowe

Rozmowy na każdy temat.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na frazę platformy towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu wertuje zagadnienia związane z promocją stron w internecie. Najbardziej ciekawą formą reklamy jest wg mnie pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem na ten temat wiele artykułów, odbyłem nawet już jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Tak, więc uważam, że potrafię samemu podziałać coś z pozycjonowaniem strony internetowej. Chciałbym wypromować swoją stronę na następujące hasło: platformy towarowe i tu mam dwa pytania. Czy warto tworzyć dedykowane zaplecze dla takich haseł jak: windy towarowe oraz czy dzienna ilość tworzonych linków ma wpływ na wzrost pozycji. Mam na myśli czy jeśli zbuduje dzisiaj 50 linków a jutro dziesięć będzie to negatywnie oddziaływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:
adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy mogę we własnym zakresie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Cześć. Jak mniemam, że odrobinę zapoznałeś się z kwestią pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze podane przez ciebie słowo kluczowe: windy towarowe nie można zaliczyć do najłatwiejszych i zaczynającemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją wypromować własnymi siłami. Natomiast do odważnych świat należy i możesz próbować swoich sił. Kłopotem będą rzecz jasna linki, które musisz pozyskać oraz ich ilość. Na dzień dzisiejszy bez specjalistycznych programów ciężko jest robić pozycjonowanie. Linki możesz budować ręcznie, ale musisz je indeksować. Tu właśnie są potrzebne programy. Jak chodzi o tworzenie zaplecza to jak najbardziej jest to właściwy kierunek działań. Natomiast ilość pozyskiwanych linków nie powinna być za duża. Powinno się je tworzyć systematycznie. Dzisiaj np: 10 linków, nazajutrz 15 linków, pojutrze 15 odsyłaczy. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:

Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości