Gdzie mogę wykonać artystyczne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w województwie mazowieckim

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę wykonać artystyczne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w województwie mazowieckim

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Witam wszystkich na forum. Chciałbym się podpytać forumowiczów, którzy mają już za sobą budowę domu. Muszę zamówić balustrady wykonane ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Poszukuje ekipy, która robi fajne realizacje za rozsądne pieniądze. Chciałbym aby zaprojektowali coś unikalnego - coś z pogranicza kowalstwa artystycznego. Do gustu przypadły mi balustrady łączone ze szkłem. Do tego efektu myślałem o dodaniu jakiś ciekawych ornamentów. Wg mnie idealnie by to się łączyło z podświetleniem klatki schodowej. Będę wdzięczny za namiary do fachowców.

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę zamówić ozdobne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w województwie mazowieckim

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Cześć. Ja w swoim domu zamontowałem podobne balustrady ze stali nierdzewnej, o jakich mówisz. Robiła mi je ta brygada ślusarzy: wyprzedaż produktów , która działa na obszarze województwa mazowieckiego. Więc nie będzie kłopotu z dojazdem do stolicy. Są dość konkurencyjni i nie jestem w stanie powiedzieć o nich złego słowa. Przykład ich realizacji masz w tym miejscu: Obrazek - jeśli masz ochotę zobaczyć więcej to zwyczajnie wejdź na ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są na prawdę ciekawe i unikalne, więc na pewno będziesz zadowolony z ich pracy. Nie wiem tylko czy uda się połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo zdobień może uniemożliwić lub bardzo ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:

Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość