Gdzie mogę dostać lustra projektowane na zamówienie w stolicy?

Rozmowy na każdy temat.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę dostać lustra projektowane na zamówienie w stolicy?

Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:14

Witam. Szukam interesujących luster do domu. Zastanawiam nad czymś oryginalnym i w miarę rozsądnych pieniądzach. Tradycyjne lustra ze sklepów raczej nie będą się nadawały. Jest to związane z kształtem powierzchni lustra oraz jego wymiarami. Na przykład do jednej łazienki potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co powiecie, po co wieszać lustro obok skosów na piętrze. Nie mam po prostu innego wyboru. Następne lustro potrzebuje do głównej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego wymiary to praktycznie 3m na 3m. Więc jego kupienie w składzie budowlanym jest niemożliwe. Dlatego muszę znaleźć dane kontaktowe na porządnych szklarzy z Warszawy, którzy są w stanie wykonać takie zlecenie.

podobne tematy:
adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Gdzie dostanę lustra robione na zamówienie w stolicy?

Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:36

Kupno drzwi szklanych może się wydawać prostą czynnością, nad którą nie ma co się zastanawiać. Nic bardziej złudnego. Jeśli pragniemy nabyć drzwi szklane do mieszkania, musimy wziąć pod rozwagę parę kwestii. Jeżeli chcemy kupić drzwi szklane, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się, gdzie warto je zainstalować i wybrać odpowiedni rodzaj do danego pomieszczenia. Drzwi wejściowe mogą np. posiadać właściwości antywłamaniowe. Powinny być zrobione solidnie, a przy tym muszą być stylowe i nowoczesne, ponieważ stanowią swego rodzaju wizytówkę mieszkania. Do kuchni powinniśmy wstawić drzwi szklane wahadłowe lub przesuwne, które będą się bardzo łatwo otwierały. W pozostałych pomieszczeniach mogą to być drzwi drzwi otwierane na oścież. Równie ważna jest także sprawa rodzaju szyby. Zapewne nurtować nas będzie także pytanie, czy wybrać szybę przejrzystą, czy matową? Szkło piaskowane nada się najlepiej w pomieszczeniach, w których będziemy potrzebowali więcej prywatności, czyli łazience i sypialni. W pozostałych miejscach, możemy kupić przezroczystą taflę lub drzwi szklane z mieszanego szkła. Drzwi szklane to podstawowy produkt naszej firmy. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat umożliwia nam zaoferować Państwu wysokiej klasy produkty, które robimy ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Wszystkie drzwi szklane produkujemy pod indywidualne wymiary. Firma robi drzwi szklane we wszystkich możliwych wariantach, które umożliwiają zabudowę każdego otworu budowlanego. Mogą to być np. szklane drzwi do futryn czy drzwi przesuwne szklane oraz wahadłowe. Nasze drzwi szklane produkowane są ze szkła hartowanego, najczęściej o grubości 8 lub 10 mm lub szkła laminowanego. Technologia laminowania polega na zespoleniu 2 tafli szkła folią laminacyjną - umożliwia to na wykonanie drzwi szklanych z fotografią w środku między szybami. Można też wlaminować między 2 szyby folie ozdobne, tapety oraz materiały tekstylne. Witaj. Rzeczywiście posiadasz duże wymagania odnoście luster do domu. Od razu Ci powiem, iż tego typu rozwiązania będą dość drogie, więc możesz przestać myśleć o niskiej cenie. Jeżeli chodzi o dobrych ludzi to ta ekipa wykonuje niekonwencjonalne. U mnie w domu zrobili oprócz luster, również kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich roboty, więc możesz rozważyć ich ofertę. Przykładowe zdjęcie - sam możesz się przekonać, że są to dość oryginalne i niekonwencjonalne rozwiązania. Jeżeli potrzebujesz innych ofert do porównania to możesz skorzystać z portali ogłoszeniowych. Na takich stronach jesteś w stanie umieścić nawet swoją ofertę i poczekać na odpowiednich fachowców.

podobne tematy:

Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość