Potrzebuje dobrej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Rozmowy na każdy temat.
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Potrzebuje dobrej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Dzień dobry. Szukam rzetelnej ekipy ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady nierdzewne oraz ogrodzenie domu. Chciałbym mieć coś oryginalnego, co nie będzie szablonowym rozwiązaniem. Ogrodzenie chcę aby zostało zrobione w stylu retro - to chyba kwalifikuje się pod kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały zrobione ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła z drewnem. Nie wiem tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Również posiadam wątpliwość czy dobrze wkomponuje się to w nowoczesny wystrój domu. Dlatego potrzebuje dobrą brygadę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was jest w stanie polecić coś ciekawego?

podobne tematy:
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Szukam dobrej brygady ślusarzy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Witaj. Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to potrzebujesz firmy, która ma zrobić dla ciebie nierdzewne balustrady oraz ogrodzenie twojej działki. Szukasz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jeśli tak to powinieneś rozważyć ofertę firmy http://metfach.pl , która specjalizuje się w tworzeniu balustrad ze stali nierdzewnej oraz ogrodzeń artystycznych. Dalej dodaję zdjęcie do ich prac: Obrazek . Zobacz czy szukasz czegoś w tym rodzaju. Jeśli tak to mogę Ci ich rekomendować z czystym sercem. U mnie w domu robili balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Brygada zrobiła wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy:

Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości