Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Rozmowy na każdy temat.
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Dzień dobry. Jestem szczęśliwą mamą dwójki potomków. Wkrótce obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Chcemy z tej okazji wyprawić małą imprezkę, na którą zaprosimy rodzinę i przyjaciół z dziećmi. Jednak zastanawiam się także nad tym, żeby uwiecznić całą imprezę w świetny sposób. Wskutek tego także interesuje mnie zatrudnienie fotografa, jaki wykona fotografie dzieciom w trakcie zabawy, a również wykona małą sesję w plenerze. Ciekawią mnie opinie innych na ten temat. A może ktoś miał szansę korzystać z takich usług?

podobne tematy:
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:09

Cześć. Ostatnimi czasy urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Prócz tortu i podarków nie mogło także bezsprzecznie zabraknąć atrakcji, wobec tego wynajęliśmy animatora, jaki zabawi maluchy. Kierując się właściwymi opiniami wybraliśmy także fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca to szereg usług, które wolno dobrać pod własne wymagania. My na przykład chcieliśmy uwiecznić całą zabawę, jednak poprosiliśmy też o sesję rodzinną. To właśnie dzięki temu posiadamy piękną pamiątkę. Polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:

Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość