Responsywne strony internetowe przeglad

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Responsywne strony internetowe przeglad

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:25

Czy na dzień dzisiejszy posiadanie responsywnej strony internetowej to już konieczność? Czy algorytmy wyszukiwarek premiują tego rodzaju strony internetowe w wynikach? A może jest mit agenci interaktywnych, które parają się tworzeniem stron internetowych?

Odpowiedź na te pytania uzyskacie w poniższym tekście. Po pierwsze zacznijmy od samego terminu responywnej strony internetowej. Kolokwialnie pisząc, tego typu strony internetowe, idealnie wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Nieważne czy są to komputery stacjonarne czy telefony komórkowe. Tego typu strony internetowe właściwie prezentują się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio dostosowywany. Elementy graficzne są odpowiednio przekształcane do rozmiaru ekranu. Responsywne strony internetowe mogą nieco inaczej wyglądać na laptopach, a trochę inaczej na telefonie. Zazwyczaj na urządzeniach mobilnych responsywne strony internetowe mają mniej elementów graficznych. Kolejnym istotnym aspektem, który przemawia za posiadaniem takiego rodzaju strony internetowej to fakt, że coraz więcej użytkowników wyświetla strony internetowe na smartfonach. Brak odpowiednio przystosowanej strony powoduje utratę potencjalnych klientów. A, więc występuje także aspekt ekonomiczny. Firmy, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Kolejny powód to pozycja strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez roboty wyszukiwarek. Zwłaszcza dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tego typu funkcji. Należy wpisać strony internetowe i sami jesteśmy w stanie się przekonać, które strony internetowe górują w wynikach wyszukiwarki. Czy są to strony internetowe responsywne, a może prawda jest całkiem inna? Właśnie tego rodzaju frazy strony internetowe Radom prezentują jak duże są różnice w bardziej konkurencyjnych branżach. Firmy, które budują strony internetowe doskonale zdają sobie z tego sprawę, jak kluczowe jest pozyskanie klientów przez Internet. Rzecz jasna możemy uznać to za mało istotny argument. Lecz w dłuższej perspektywie czasu firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Niedostatek nowych kontrahentów może być w przyszłości poważnym problemem dla każdej firmy, która chce się właściwie rozwijać.

Tak więc doradzam każdemu zmodernizowanie swojej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak znaczny. A możliwe zyski już tak.

Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość