Strona 1 z 1

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych ludzi?

: 23 maja 2016, 9:24
autor: marekwolski
Część, buduje dom jednorodzinny niedaleko Kielc. Jestem na etapie kładzenia dachu. Miałem już jedną brygadę dekarzy, którzy niestety nie sprawdzili się. Mój dach ich przerósł i nie potrafili go położyć, więc byłem zmuszony ich pogonić. Szukałem w Internecie i znalazłem taką listę dekarzy z Kielc http://polecamspeca.pl/dekarz/kielce , lecz wybranie firmy w ciemno raczej odpada. Szkoda mi już nerwów i mojej kasy na zmarnotrawiony materiał. Tak więc zwracam się do was z pytaniem. Może ktoś z was ma namiary na rzetelnych dekarzy z okolic Kielc.

podobne tematy:

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych ludzi?

: 23 maja 2016, 9:43
autor: michalgos
Dzień dobry, mogę Ci polecić brygadę dekarzy Dach Maar z Kielecczyzny. Brygada bardzo solidna, nie piją na budowie. Chłopaki znają się na rzeczy i nie było z nimi w ogóle problemów. Więc możesz ich śmiało wziąć do swojego dachu. Innych firm z tego portalu niestety nie znam.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tych fachowców?

: 23 maja 2016, 9:47
autor: alexsys76
Cześć, jak pojawił się taki problem z dekarzami to może być ciężko znaleźć dekarzy aby poprawiali po innych. Nie mam pojęcia jak to się prezentuje faktycznie, lecz jeśli mocno spierniczyli robotę to będzie ciężko to naprawić.

podobne tematy: