Dobry protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Dobry protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

Postautor: adambyczek » 23 maja 2016, 10:04

Dzień dobry, potrzebuje na gwałt rzetelnego stomatologa w Radomiu. Mam spory problem z moim uzębieniem. Cały czas kruszą się wypełnienia. Nie mam pojęcia co z tym zrobić? Proszę o poradę w tej kwestii. Oczywiście nie chodzi mi o państwowe przychodnie.

podobne tematy:
michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Sprawdzony protetyk w Radomiu na wczoraj

Postautor: michalgos » 23 maja 2016, 10:51

Cześć. Posiadałem identyczny kłopot ze swoimi piątkami. Zmieniałem chyba 3 dentystów zanim trafiłem do właściwego. Zawsze chodziłem prywatnie i sądziłem, że są to dobrzy dentyści. Pomyłka, płaciłem tylko jak za takich stomatologów. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi ukruszyła się plomba to całą rodzinne uśmiercił. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero jak poczytałem w Internecie to znalazłem ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem wyleczone zęby. Lekarka jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej kolejek. Natomiast zęby robi fenomenalnie. Polecam ją każdemu. Cenowo też jest przystępna.

podobne tematy:
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Niedrogi protetyk w mieście Radom na wczoraj

Postautor: alexsys76 » 23 maja 2016, 10:55

Cześć, z tymi prywatnymi dentystami to już tak jest. Niby każdy z nich super robi, a tak naprawę jest ich mało w mieście, którzy znają się na swojej robocie.

podobne tematy:

Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość