Strona 1 z 1

Dobry protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

: 23 maja 2016, 10:04
autor: adambyczek
Dzień dobry, potrzebuje na gwałt rzetelnego stomatologa w Radomiu. Mam spory problem z moim uzębieniem. Cały czas kruszą się wypełnienia. Nie mam pojęcia co z tym zrobić? Proszę o poradę w tej kwestii. Oczywiście nie chodzi mi o państwowe przychodnie.

podobne tematy:

Sprawdzony protetyk w Radomiu na wczoraj

: 23 maja 2016, 10:51
autor: michalgos
Cześć. Posiadałem identyczny kłopot ze swoimi piątkami. Zmieniałem chyba 3 dentystów zanim trafiłem do właściwego. Zawsze chodziłem prywatnie i sądziłem, że są to dobrzy dentyści. Pomyłka, płaciłem tylko jak za takich stomatologów. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi ukruszyła się plomba to całą rodzinne uśmiercił. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero jak poczytałem w Internecie to znalazłem ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem wyleczone zęby. Lekarka jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej kolejek. Natomiast zęby robi fenomenalnie. Polecam ją każdemu. Cenowo też jest przystępna.

podobne tematy:

Niedrogi protetyk w mieście Radom na wczoraj

: 23 maja 2016, 10:55
autor: alexsys76
Cześć, z tymi prywatnymi dentystami to już tak jest. Niby każdy z nich super robi, a tak naprawę jest ich mało w mieście, którzy znają się na swojej robocie.

podobne tematy: