Czy ktoś z forumowiczów zna meble tego producenta mebli?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy ktoś z forumowiczów zna meble tego producenta mebli?

Postautor: adambyczek » 08 lip 2016, 11:44

Cześć, szukam unikalnych rozwiązań meblowych do swojej firmy. Oglądając serwisy internetowe w wyszukiwarce natrafiłem na ciekawe meble tej firmy https://trondziedzictwo.net.pl . Osobiście po raz pierwszy mam do czynienia z tym producentem mebli i nie mam pojęcia jak będą sprawowały się w codziennym użytkowaniu ich meble. Na fotografiach oferta prezentuje się bardzo dobrze: lecz praktyka może być całkiem inna. Tak, więc szukam jakiś opinii na temat tej firmy w Internecie - osobiście nie wiele mogłem znaleźć. Może ktoś z osób na tym forum miał styczność z ich produktami i ma ochotę podzielić się zdaniem na ich temat.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 27 lip 2022, 12:43 przez adambyczek, łącznie zmieniany 2 razy.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy ktoś z was zna meble tej firmy?

Postautor: alinasobol » 08 lip 2016, 11:55

Dzień dobry. Rzeczywiście obrazki z ich meblami prezentują się bardzo dobrze. Lecz ta fabryka z meblami jest słabo rozpoznawalna w Polsce. Arbeitsmöbel sprzedaje swoje meble z powodzeniem w Niemczech i Norwegii. Jest to popularna marka w tych krajach. W naszym kraju za jakiś czas będzie znana wśród klientów. Natomiast ludzie sobie ją bardzo chwalą w Niemczech. Posiadają bardzo solidnie wykonane meble. Również cenowo nie są jakość drożsi niż popularne w Polsce firmy, które sprzedają meble. Jak ja miałabym wybierać pomiędzy Arbeitsmöbel a podobnymi firmami w naszym kraju, to na pewno kupiłabym produkty Arbeitsmöbel. Za ich kupnem przemawia innowacyjne wzornictwo i nie często spotykana w Polsce wysoka jakość wykonania mebli.

podobne tematy:

Wróć do „Gadki codzienne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość