Jak promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Rozmowy na każdy temat.
adambyczek

Jak promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Cześć, od dłuższego czasu posiadam stronę WWW, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł w mojej opinii bardzo oryginalny i na tego typu usługi wiem, że są chętni. Natomiast mam spory problem z dotarciem do potencjalnych klientów. Adres strony to: http://tour4cure.com/tannlege-i-polen - strona wygląda okazale, lecz nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, żeby więcej osób zaglądało do mnie? Będę wdzięczny za pomoc.

podobne tematy:
marekwolski

W jaki sposób promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:19

Dzień dobry. Pierwsze pytanie: jakim cudem są wstanie osoby trafić na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie ma. Więc tu jest problem. Jak nie można jej wyszukać to przecież nikt o niej nie wie. Po pierwsze pomyśl o jej promocji w Internecie. Jest kilka form reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Pierwszą z nich jest pozycjonowanie strony WWW w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona internetowa znajdzie się na początku rezultatów na interesujące cię hasła. A to już przekłada się na większą liczbę odwiedzin strony i zapytania ofertowe. Druga forma promocji to marketing szeptany na blogach. W twoim przypadku będą to strony dla Polaków pracujących za granicą. Warto tam tworzyć tematy i nakłaniać do tego typu usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie zrobisz.